понеділок, 17 січня 2011 р.

У Нордс PR два нових керівника PR-проектів

Наталія Новакова працює в коммунікаціях та PR з 2006 року, працювала в фонді «Інформаційне Суспільство України», Американській Тогровій Палаті, Міжнародній Бізнес Асоціації, де відповідала за зв’язки з громадськістю, а також займалась government relations та CSR. Наталія має багатий досвід розробки та реалізації комунікаційних кампаній, пов’язаних з підготовкою змін до законодавства, покращенням інвестиційного клімату України тощо. В активі Наталії – розробка концепцій та проведення форумів, круглих столів та конференцій за участі президентів, міністрів, ключових політиків, експертів і топ-менеджменту найбільших міжнародних та українських компаній, що працюють на ринку України.
Маючи науковий ступінь кандидата політичних наук, отриманий в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, Наталія надає перевагу стратегічним проектам, велику увагу приділяє дослідженням та вивченню деталей. Наталя досконало володіє англійською та добре німецькою мовами.

Юлія Пасльон працює у рекламно-комунікаційній сфері більше 6-ти років. Найяскравіші реалізовані проекти: рекламна кампанія ТК «Інтер», PR-підтримка 7-ми нових проектів телеканалу по всій Україні. Рекламна підтримка Партії Регіонів, партії «Трудова Україна», СПУ під час парламентських виборів 2006 року. Займалася адміністративною діяльністю в міжнародній енергетичній компанії AES протягом 1,5 років. Організовувала конференції та регіональні збори за участю топ-менеджменту з різних регіональних представництв і штаб-квартири . За час роботи на посаді керівника відділу у рекламно-маркетинговій агенції «NBS» реалізувала рекламну кампанію по виведенню на ринок ЖК «Престиж Холл» (АВС Девелопмент, група «Приват»). У медійно-комунікаційній групі «Максимум» займалася комунікацією групи з профільними організаціями та медіа. Юлія закінчила Київський Національний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю Журналістика, спеціалізація: реклама та зв'язки з громадськістю. Юля вільно говорить англійською.

3 коммент.:

Анонім сказав...

А куда делись все остальные?

beznazvy at 4 червня 2011 р. о 12:28 сказав...

http://beznazvyband.blogspot.com/

Lana at 4 листопада 2012 р. о 15:02 сказав...

В компанию нужны партнеры с любых городов. Так как мало кто еще знает, про эту компанию, мы ищем талантливых, способных, энергичных, желающих работать людей. Я хочу Вам, предложить бизнес, которым занимаюсь сама, потому,что он поможет достичь нового уровня жизни. Делами можно управлять в свободное время через интернет. Компания платит хорошие деньги. Если кого-то заинтересовало, сообщите мне, и я вышлю Вам все подробности. Это очень интересное, доступное дело.
www.scanerxp.prav.tv