середа, 5 серпня 2009 р.

Nords PR Ukraine - 2 роки


Нам виповнилося 2 роки і, напевно, це той час коли вже є підстави підбивати підсумки і робити висновки.

На мій погляд, цей вік свідчить про те, що бізнес, швидше все ж таки виживе, особливо, якщо на його долю випали не найкращі часи. І я розумію і глибоко вдячна усім тим, хто долучився до створення нашої компанії і допоміг нам вирости. Я хочу подякувати усім тим, завдяки кому ми зараз існуємо, ким ми стали і чого досягли.

Нашим засновникам:

Nords Porter Novelli і Айгарсу Нордсу особисто. За те, що повірили в український ринок, в потенціал. За те, що наважилися створити бізнес в Україні та не втрачали і не втрачаєте віру в нього протягом усього цього часу.

Ярині Ключковській – співзасновниці і першому директорові компанії. Ярино, я розумію, як складно було наважитися почати бізнес з «0». Дякую тобі за цю відвагу і за величезну працю, яку Ти вклала в агенцію і бренд.

Володимиру Дегтярьову. За те, що повірив у перспективу нового бізнесу, за впертість і професіоналізм, який у значній мірі складає те, що насьогодні знає Агенція. Володя – носій «корпоративного знання», оскільки працює в Агенції з першого дня, і я не уявляю, що б ми робили без його енергії, оптимізму і блискучого почуття гумору.

Я хочу подякувати нашим Клієнтам. Я розумію, як непросто було довірити свої проекти щойноствореній Агенції, розраховуючи тільки на професіоналізм команди. Ваша сміливість і довіра дали нам шанс відбутися як професійній і компетентній компанії на ринку PR України. Кожен Ваш проект - це можливість для нас проявити себе, перевірити свій професіоналізм та майстерність. Дякуємо за те, що надали нам таку можливість, і багато чого навчили

CDMA - дякуємо, що дали нам карт-бланш на створення PR-стратегії для нової команди та за неоціненний досвід роботи з регіональними ЗМІ.

Concorde Capital - за довіру та доступ до перших осіб.

Газекс за досвід антикризового планування і гостре розуміння поняття dead-line’ів.

Днепроспецсталь – за відкриття таланту в кожному своєму працівникові і бажанні розповісти про це цілому світові.

Magisters за вміння слухати та розуміти відмінність маркетингових інструментів від PR.

Open Ukraine – за можливість познайомитися і поспілкуватися з сотнями громадських організацій по всій Україні та знайти 400 яскравих молодих лідерів.

Страхові традиціїза розуміння, що PR повинен тісно співпрацювати з маркетингом, продажами, обслуговуванням клієнтів та HR.

JTI за чіткі завдання, роботу з непростим продуктом, досвід підготовки інформаційної політики по присутності в нових медіа.

MTV Ukraineза погляд на розваги як на бізнес. І на бізнес як на розвагу :-)

Profeo за перший в Україні Social Media News Release та першу успішну програму для блогерів.

Mapia - за передноворічні подарунки.

Рабенза можливість вкотре переконатися: правильний PR – працює правильно!

real,- за те, що навчили нас триматися у напрузі та не розслаблятися за жодних умов.

Київстар – за те, що надали нам можливість відчути задоволення від реалізації нових і складних проектів, і перевершити навіть свої найсміливіші сподівання

Arzinger – за те, що дали нам зрозуміти наші межі і перевершити їх :-)

Western Union – за послідовність, надійність і постійність, а також за розуміння нашого бізнесу.

AviaSolutionGroup – за можливість з невеликого інформаційного приводу зробити велику новину.

«Вільнюс – культурна столиця 2009» – за те, що подарували нам можливість реалізувати проект, який приніс нам першу PR-нагороду.

HiPP – за довіру і відвагу доручити нам найдорожче – репутацію продукту. За те, що дали можливість відчути вагу і значення кожної секунди у непростих обставинах.

ООН – за можливість зробити все можливе за не зовсім можливих умов.

Проект ЄС – за розуміння специфіки PR та цілковитій довірі професіоналізму команди.

Кубку Вадима Гетьмана – за розкішний інформаційний привід, який не залишився поза увагою журналістів, і незабутній час, проведений у яхт-клубі і під вітрилами.

Аеросвіт за чіткі критерії вибору агенції та за відверто щирий та захоплений feedback.

WantMoreза можливість випробувати себе на нових і малознайомих ринку продуктах та технологіях.

Я також хочу подякувати усім, з ким у нас з різних причин не склалася співпраця. Ви дали нам шанс випробувати свої сили, але ми цим шансом не скористалися. Дякуємо Вам за ці поразки: вони дали нам відчути, що вигравати все ж таки набагато приємніше.

Можливо, ми не щодня про це говоримо, але наша робота була б неможливою без підтримку нашого back-офісу, усіх тих, хто забезпечує порядок у документах, роботу техніки і зв’язку і, зрештою, пильнує, щоб в офісі було чисто і приємно.

І навряд чи ми б реалізували наші проекти без підтримки наших партнерів та підрядників. Дякуємо Вам за терпіння, розуміння і за те, наскільки добре і відповідально Ви робите свою роботу.

І, чи не найбільш важливе за все, що було сказано вище, я хочу подякувати Команді Nords PR Ukraine. Тому що Ви і є Nords PR Ukraine. Ви творите історію компанії, Ви викликаєте захват своїми ідеями, Ви завойовуєте довіру і вдячність Клієнтів, Ви виграєте тендери і нагороди, Ви реалізовуєте проекти, які потім обговорює ринок. Я розумію, що іноді це буває не просто, але я захоплююся Вашою наполегливістю, бажанням вчитися, глибоким інтересом до всього на світі, професійністю, активністю, небайдужістю, енергійністю.

Я впевнена, що це саме ті риси, які притаманні переможцям.

З Днем народження, Nords PR Ukraine!

12 коммент.:

Oksana Hoshva at 5 серпня 2009 р. о 11:51 сказав...

Приймайте щирі вітання!!!
Присутність на ринку такої професійної агенції і гідного конкурента, додає впевненості, що ринок PR буде активно розвиватися і рости!
Щасти Вам!

Ярина Ключковська at 5 серпня 2009 р. о 11:52 сказав...

Таїсо, друзі, щиро вітаю з річницею. Список клієнтів просто вражає, ви - величезні молодці. Упевнена, що ще через 2 роки цей список буде у 5 разів довший, і Nords PR остаточно закріпиться в ролі синоніму найвищого ступеню професіоналізму, якості, інноваційності, стратегічності та результативності.

Roman at 5 серпня 2009 р. о 12:11 сказав...

Прийміть вітання від Brainberry. Бажаємо побільше реалізувати big hairy ideas.

advertka at 5 серпня 2009 р. о 12:22 сказав...

Друзі, щіро вітаю!

Таїсія Стадніченко at 5 серпня 2009 р. о 12:37 сказав...

Ярино, друзі, колеги! Щиро дякую за Ваші вітання і побажання!

Лілія Загребельна at 5 серпня 2009 р. о 13:32 сказав...

Nords PR, з Днем народження тебе!
Успіху, перемог і задоволення від досягнень!

Ігор Бущак at 5 серпня 2009 р. о 14:01 сказав...

Вітання!

Марина Рясна сказав...

Щирі вітання від "PR школи КПІ"! Володимир Дегтярьов та Nords PR - це справжнє втілення впевненості та успішності! Бажаємо тримати марку та досягати нових висот!

JTI at 5 серпня 2009 р. о 21:49 сказав...

Nords PR, з Днем Народження! Бажаю вам не зупинятися на досягнутому і втілювати нові найсміливіщи ідеї.

ДЭВИД® at 9 серпня 2009 р. о 14:08 сказав...

Вітаю, здоровья в колективі!

Володимир Дегтярьов at 12 серпня 2009 р. о 10:28 сказав...

Дякуємо всім за вітання!
Нам дійсно дуже-дуже приємно )))

Sostav.ua сказав...

Sostav.ua вітає засновників та команду ПР-агенції Nords PR Ukraine з 2-ю річницею.
Бажаємо професійних та сміливих клієнтів, справжніх ПР-викликів та престижних нагород. Здоров’я, щастя та результативного творчого запалу.